Karetní hra Hustá mela

Akce
Značka: REXhry
919 Kč –29 %
Karetní hra Hustá mela krabice
919 Kč –29 % 649 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Co mají společného piráti, roboti, zombie, mimozemšťané, kouzelníci a další potvory? Všichni se snaží převzít vládu nad světem. Ale samotným se jim to může podařit jen těžko. Je třeba tedy utvářet první týmy.
Hustá mela je karetní hra vynikající svou variabilitou, přístupností i herním nováčkům a patřičnou ulítlostí tématu. Jádro hry stojí na nespočtu kombinací zvláštních schopností jednotlivých stran konfliktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hustá mela(v originále Smash Up) je svižná hra, během níž si budete vytvářet karetní balíček a sypat z něj velkolepá komba, přičemž účinnosti každého z nich skutečně pocítíte. Pointou je vzít dva dvacetikartové balíky, smíchat je dohromady a snažit se hráčům, pokud možno, co nejvíce zamíchat s karmou.


Každá herní frakce na to jde trochu jinak: piráti přesouvají karty, zombie se vrací zpátky z odhazovacího balíčku, dinosauři jsou prostě mega obrovští a tak dále. Právě jejich vzájemné kombinování vytváří vždy jedinečný a odlišný styl hry vždy rozdílný od předchozích partií. A hlavně každá hra je prostě nářez. Hustá mela je prostě karetka, která by se neměla minout. 

Vyberte si svoji stranu konfliktu, zkombinujte ji s jinou stranou konfliktu a připravte se na festovní řežbu! 
Hustá mela je krásně nakreslená a vtipná hra, která díky myšlence kombinace různých herních balíčků nabízí velké množství možností a unikátních herních strategií.

Kompletace

160 × karta frakcí (8 frakcí po 20 kartách)
16 × karta základny

Videonávod

Představení

Recenze

Videonávod

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Základní hra / rozšíření: Paul Peterson
Minimální věk: 12
Jazyk hry: český
Jazyk pravidel: český
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Herní doba (minut): 30 - 45
Autor: Paul Peterson